خورش فسنجان عسلي

واقعيت رو بخوام بگم خورشت هاي اصيل ايروني، همشون براي من خوشمزه و دلچسبن ولي خورش فسنجان عسلي يه چيز ديگه اس. اغراق نکردم اگه بگم خورشتي نيست که به اندازه فسنجون دوست داشته باشم. البته من تنبلم و با اينکه اين غذا رو خيلي دوست دارم،
فقط گاهي براي مهموني ها درستش ميکنم. شايد به اين دليل که پختش زمان و حوصله ي زيادي ميخواد. دراين مطلب طرز تهيه خورشت فسنجون رو مرحله به مرحله ميذارم براي اون دسته از دوستانم که خيلي اين خورشت رو دوست دارن ولي خورشتشون جا افتاده نميشه.

خورش فسنجان عسلي

مواد مورد نياز خورش فسنجان عسلي:

• 400 گرم مرغ

• 125 گرم مغز گردوي چرخ کرده

• 1 فنجان رب انار

• 3 قاشق غذاخوري پياز داغ

• 3 قاشق غذاخوري عسل

• 5 فنجان آب جوشيده و زعفران به اندازه‌ي کافي

طرز تهيه خورش فسنجان عسلي:

مرغ‌هاي قطعه قطعه شده را همراه با گردو در روغن تفت دهيد و رب انار را به آن بيفزاييد در مرحله‌ي بعد،‌آب جوشيده و زعفران را اضافه و درب قابلمه را بگذاريد تا خورش، پخته و جاافتاده شود.
پس از آن که خورش اماده شد، عسل را به آن بيفزاييد و خوب هم بزنيد تا به طور يکنواخت پخش شود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اس ام اس و جوک جدید | اس ام اس ولادت ، تولد ، عاشقانه لوله پلی اتیلن , قیمت لوله پلی اتیلن رزمیکاران رفسنجان وبلاگ سید غلامحسین حسنتاش مشاوره در انجام پروژه های شبیه سازی فلوئنت با تخفیف دنشجویی سایت لذت دانایــی محمد سینا خوشکار دانلود بازی و برنامه اندروید مرکز تجاری بین المللی پانوراما